Apie mus

Apie Baltijos Darbas

UAB „Baltijos darbas“ – įmonė, veikianti laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos), nuolatinio įdarbinimo, rangos, subrangos paslaugų teikimo srityse. Įdarbinamų laikinųjų darbuotojų skaičius nuolat auga, todėl siekiame suteikti savo klientams galimybę lanksčiai planuoti žmogiškuosius išteklius atsižvelgiant į besikeičiančius rinkos poreikius. Laikinojo įdarbinimo projektus bei specialistų paiešką ir atranką atliekame įvairiose ES šalyse.

Įvairaus lygio specialistams taip pat siūlome nuolatinį darbą. Padedame darbdaviui rasti geriausią darbuotoją, o kvalifikuotiems darbuotojams pasiūlyti pačias geriausias karjeros perspektyvas. Teikiame rangos, subrangos paslaugas Lietuvos ir užsienio statybos, pramonės įmonėms.

Mūsų darbų pagrindą sudaro šie principai: kompetentingumas, kokybė ir atsakomybė. Aukštos kokybės paslaugomis ir teigiamomis užsakovų rekomendacijomis stengiamės iškovoti patikimos ir konkurencingos įdarbinimo įmonės poziciją.

Visapusė pagalba darbinantis!

Darbuotojams padedame sutvarkyti visus su įdarbinimo
procesu susijusius dokumentus.

Mūsų partneriai

Nežinote į kokios įmonės darbo pasiūlymą gausite? Mes bendradarbiaujame tik su gerai žinomomis ir sėkmingomis įmonėmis Lietuvoje!