Darbdaviams

Laikinasis įdarbinimas

Laikinasis įdarbinimas (dar vadinama , darbuotojų nuoma) – tai paslauga suteikianti galimybę samdyti darbuotojus ilgalaikiams arba trumpalaikiams darbams, jų tiesiogiai neįdarbinant savo įmonėje. UAB “Baltijos darbas” yra tiesioginis darbdavys ir atsako už darbuotojų atranką, darbo sutarčių administravimą, mokesčių bei personalo apskaitos dokumentų tvarkymą. Klientas atstovauja darbuotojui darbo vietoje, taip pat yra atsakingas už saugias darbo sąlygas ir darbo kokybės kontrolę.

Visi mūsų darbuotojai instruktuojami įvadiniais darbų saugos bei priešgaisrinės saugos klausimais, yra pasitikrinę sveikatą, todėl dirbti gali pradėti pagal Jūsų poreikius. Laikinai įdarbiname nekvalifikuotus, kvalifikuotus darbuotojus ir įvairių sričių specialistus.

Laikiną darbuotojų įdarbinimą verta pasirinkti jei Jūs skubiai ieškote darbuotojų, norite išbandyti darbuotoją prieš sudarant ilgalaikę darbo sutartį, jei Jūsų įmonei trūksta tam tikros kvalifikacijos darbuotojų, nesate numatę papildomų resursų naujam etatui.

Darbuotojų nuoma tai būdas sumažinti įmonės darbuotojų skaičių, neprarandant pačių darbuotojų, siekiant suvaldyti trumpalaikius pokyčius rinkoje ar užsakymų netolygumą.


Dokumentų tvarkymas

Darbuotojams bei įmonėms padedame sutvarkyti visus su įdarbinimo procesu susijusius dokumentus. Įmonėms galime pasiūlyti potencialių darbuotojų iš kitų valstybių ir pagalbą tvarkant visus dokumentus susijusius su darbuotoju, pavyzdžiui, dokumentus darbo leidimams gauti; dokumentus dėl darbo vizų; dokumentus leidimams gyventi; kvietimus atvykti į Lietuvą laikinam laikotarpiui. Įdarbinamiems asmenims pasiūlysime ir darbo vietą. Su mūsų pagalba palengvinsite įdarbinimo procesą sutaupydami sau laiko.

Siūlau darbą

Skubiai ieškote savo įmonei darbuotojų? Norite juos išbandyti prieš sudarant ilgalaikę darbo sutartį?

Pildyti formą

Darbdavio užklausa

Užpildykite žemiau esančią lentelę ir mes su Jumis susisieksime!
Kontaktinis asmuo
Specialybė
Informacija apie darbą

Mūsų partneriai

Nežinote į kokios įmonės darbo pasiūlymą gausite? Mes bendradarbiaujame tik su gerai žinomomis ir sėkmingomis įmonėmis Lietuvoje!